OBVESTILO: Vodna vadba Ai-Chi izjemoma odpade. Več

Ženski dan ob sredah v Wellnessu

Ob sredah bodo savne v prvem nadstropje Wellnesa rezervirane samo za ženske.

Ženski dan ob sredah v Wellnessu

Savne v prvem nadstropju Wellnessa in Termalni tempelj bosta ob sredah rezervirana le za pripadnice nežnejšega spola, pritličje Wellnessa in počivališče v prvem in drugem nadstropju pa bodo na voljo vsem željnim savnanja.

Poleg rednega programa, boste obiskovalke lahko brezplačno preizkusile:

  • piling z eteričnim oljem
  • posebne negovalne kreme, katerih učinek se v savnah še posebej okrepi
  • ingverjeve shote

Novo: Joga in vadba v vodi

  • 17.30 - 17:50:  JOGA v Zemeljski savni (v kopalkah)
  • 18.00 - 18.30: VADBA V VODI v bazenu Termalnega templja (v kopalkah)

 

Redni program - terapija po izbiri

Izbirate lahko med sledečimi terapijami:

  • blatna (doplačilo 2 eur),
  • čokoladna (doplačilo 5 eur),
  • z algami (doplačilo 5 eur)

Urnik (samo prvo nadstropje):

  • 13.00
  • 16.00
  • 20.00

POSEBNO RAZVAJANJE

PILING Z AROMATIZIRANO SOLJO

Ob 13.00 in 18.30

S pilingom odstranimo mrtve kožne celice. Piling telesa se opravlja v parni savni, ko se vaše telo ogreje in koža dobro navlaži.

 

INGVER SHOT S POMARANČO

Ob 14.30, 17.30 in 19.30

Z zaužitjem ingver shota s pomarančo si vzamemo trenutek za zdravje, saj blagodejno vpliva na imunski sistem in izboljšuje odpornost.

 

KREMNA TERAPIJA

Ob 16.00 in 20.00

Ob vstopu v finsko savno pričnemo z nanašanjem kreme po celem telesu, v kateri ostanemo dokler se ne začnemo potiti. Po končanem savnanju kremo temeljito speremo z mlačno vodo.

 

Vabljene!

 

e-naslov se ne ujema
Prijavljam se na e-novice:
Nagradna igra poteka do vključno 11. decembra 2022. Posameznik lahko v njej sodeluje samo enkrat. Pogoj za sodelovanje je prijava na e-novice. V nagradni igri lahko sodelujejo fizične osebe, starejše od 15 let, državljani Republike Slovenije s stalnim prebivališčem v Republiki Sloveniji. Pravilnik o nagradni igri najdete tukaj.

Aktualno